KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9895047
nr 989 5047
Akvarell
Oidentifierad konstnär, badande kvinnor, bladets mått: 30x43
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:21:36
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr